Jesteśmy dystrybutorem innowacyjnych układów do aplikacji smarów, które wykorzystywane są powszechnie w wielu sektorach przemysłu. Dla klientów, których interesuje centralne smarowanie w Krakowie, przygotowaliśmy duży wybór urządzeń o zróżnicowanych parametrach i rozmaitym przeznaczeniu. W asortymencie znajdują się układy odpowiednie do linii produkcyjnych, również tych wyróżniających się stałą obecnością pyłów i drobin w powietrzu. Część z nich może zostać użyta również do dozowania środków smarnych w maszynach:

W dzisiejszych czasach centralne smarowanie jest powszechnie stosowane w sektorze TSL, zakładach produkcyjnych i wielkopowierzchniowych gospodarstwach rolnych. Urządzenia do niego przeznaczone stanowią inwestycję, która zwraca się przed upływem roku od zakupu, dlatego w perspektywie długofalowej umożliwiają dużą oszczędność pieniędzy. Ze względu na to, że działają bezobsługowo, pozwalają ograniczyć rolę człowieka w trakcie konserwacji maszyn i linii do minimum. Dodatkowo w dużym stopniu ograniczają zużycie substancji smarnych, zapewniając precyzyjne dozowanie i nie dopuszczając do wycieków. 

Zadzwoń

Systemy – centralne smarowanie w Krakowie

Nieskomplikowana konstrukcja i proste działanie systemów z oferty sprawiają, że centralne smarowanie jest wydajne i wiąże się z bardzo niskim współczynnikiem błędów oraz awarii. Sprzedawane przez nas urządzenia, w zależności od wybranego wariantu, zostały zaopatrzone w pompy wysokociśnieniowe, które są zasilane elektrycznie, pneumatycznie lub rzadziej również manualnie. Klienci mają do wyboru m.in. modele progresywne, liniowe, impulsowe oraz natryskowe, wśród których znajdą się odpowiednie produkty do obsługi maszyn, a także linii technologicznych. 

Zaletą wykorzystania centralnego smarowania do konserwacji różnego rodzaju urządzeń, jest oszczędność czasu przy jednoczesnym zapewnieniu precyzji w trakcie aplikacji. Dzięki temu członkowie personelu mogą zostać oddelegowani do innych ważnych obowiązków, kiedy układ samodzielnie zajmuje się dozowaniem smarów do poszczególnych punktów odbioru. Duża dostępność wariantów do wyboru sprawia, że możemy zaproponować klientom rozwiązanie najlepiej dostosowane do potrzeb zakładu przemysłowego. 

Pro Lubrication – centralne sterowanie – Kraków

Uniwersalnym systemem centralnego smarowania, który sprawdzi się zarówno w przypadku pojazdów rolniczych/budowlanych, jak i linii produkcyjnych, jest ten liniowy. Klienci mają do wyboru warianty jedno- i wieloliniowe, których praca regulowana jest przez wysokociśnieniową pompę. Jest ona odpowiedzialna za systematyczne wtłaczanie smarów i olejów do punktów odbioru, poprzez główny zawór. Produkty składające się z pojedynczej linii polecane są przede wszystkim do maszyn wyróżniających się zwartą budową. Z kolei bardziej zaawansowane urządzenia idealnie się sprawdzą do konserwacji większych ciągów technologicznych. 

Dla klientów poszukujących odpowiedniego układu centralnego smarowania do pojazdów przygotowaliśmy urządzenia progresywne. Wyróżniają się one bardzo prostą budową i nieskomplikowanym sterowaniem, przez co znajdują zastosowanie w samochodach ciężarowych, a także w maszynach budowlanych, górniczych i rolniczych. Takie systemy przeznaczone są do obsługi nawet kilkuset punktów odbioru jednocześnie, które dodatkowo rozmieszczone są na niewielkiej powierzchni. W zależności od indywidualnych preferencji mogą pracować ciągle lub okresowo. 

Zadzwoń

Niezależnie od rodzaju maszyny czy linii technologicznej, jaka wymaga centralnego smarowania, w Pro Lubrication na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Dla klientów z Krakowa oraz wielu innych polskich miejscowości przygotowaliśmy świetnie zaopatrzony sklep internetowy, w którym można się bliżej zapoznać z wszystkimi układami, które mamy obecnie w sprzedaży. W razie problemów z doborem produktu dostosowanego do potrzeb zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami handlowymi naszej firmy.


Zobacz więcej: