Dla klientów z branży TSL mamy niezawodne produkty, które usprawnią proces konserwacji samochodów ciężarowych. Oferujemy centralne smarowanie do pojazdów marki Man, pozwalające zaoszczędzić czas, a z czasem także pieniądze. Zwrot poniesionej inwestycji na ich zakup następuje bowiem po upływie około 11 miesięcy. Dostępne w asortymencie systemy automatyczne wyprodukowane przez Lincoln Industries oraz pozostałe firmy z branży, przeznaczone są również do maszyn rolniczych, górniczych oraz linii produkcyjnych. 

Inwestycja w centralne smarowanie pojazdów Man pozwoli wydłużyć żywotność ich poszczególnych elementów konstrukcyjnych. Środki smarne aplikowane są systematycznie, przez co wszystkie podzespoły tego wymagające są nimi pokrywane w odpowiednich ilościach. Jest to świetna alternatywa dla manualnej konserwacji, ponieważ umożliwia oszczędność pracy dla człowieka, a także ogranicza wycieki smarów. Samochody ciężarowe są więc dobrze zabezpieczone przed wyruszeniem w dłuższą trasę, jak również w trakcie jej pokonywania. 

Zadzwoń

Centralne smarowanie samochodów ciężarowych Man

Systemy do automatycznej aplikacji czynnika roboczego pracują również w trakcie poruszania pojazdu, dlatego nie trzeba przeznaczać dodatkowego czasu na tę czynność. Samochody ciężarowe Man, w których wykorzystuje się centralne smarowanie, są przez to zawsze dostępne, co pozwala ograniczyć ich przestoje do minimum. Dodatkowo odmierzają one środki smarne w bardzo precyzyjnych dawkach, ograniczając ich zużycie. Oferowane przez nas układy działają bezobsługowo i są bardzo proste w regulacji. Można w nich wykorzystać standardowe oleje i smary o odpowiedniej klasie konsystencji. 

Budowa dostępnych w sklepie systemów centralnego smarowania jest bardzo prosta. Składa się on przede wszystkim ze wbudowanego rozdzielacza oferującego opcję kontroli cyklu pracy, sygnalizacji błędów, a także z panelu LED, który służy do programowania częstotliwości aplikacji smarów do poszczególnych punktów odbioru. Układy wyróżniają się także optymalnym ciśnieniem dozowania czynnika roboczego, którego wartość nieznacznie się różni, w zależności od konkretnego modelu. Sprzedajemy wyłącznie urządzenia starannie wyselekcjonowane, dlatego ich wysoka jakość jest gwarantowana. 

Zalety wykorzystania centralnego smarowania

Układy do automatycznej aplikacji środków smarnych są powszechnie wykorzystywane przez firmy z branży TSL, które dysponują dużymi flotami pojazdów ciężarowych, np. marki Man. Centralne smarowanie wiąże się bowiem dla nich z wieloma korzyściami, związanymi przede wszystkim ze zwiększeniem wydajności, a także efektywności pracy każdej maszyny. Odpowiednia konserwacja łożysk oraz pozostałych elementów konstrukcyjnych przyczynia się też do zmniejszenia ryzyka awarii samochodów ciężarowych, a zatem do ograniczenia ich nieplanowanych postojów. 

Oszczędność kosztów związanych z realizacją czynności obsługowych to kolejna zaleta, jaka wyróżnia systemy centralnego smarowania z naszej oferty. Urządzenie automatyczne znacznie dokładniej odmierza potrzebną ilość smaru niż człowiek, a w trakcie swojej pracy nie powoduje zanieczyszczeń środków roboczych, a także ich wyciekania na zewnątrz. W Pro Lubrication sprzedajemy układy przeznaczone do większości samochodów ciężarowych Man – zachęcamy do zapoznania się z kompletnym asortymentem sklepu. 

Zadzwoń

Naszą firmę tworzą specjaliści, którzy mają bardzo duże doświadczenie w dziedzinie centralnego smarowania. Chętnie dzielą się swoją ogromną wiedzą, oferując doradztwo wszystkim klientom zainteresowanym zakupem systemu do pojazdów ciężarowych Man, maszyn rolniczych czy linii produkcyjnych. Zajmujemy się również montażem systemu oraz jego pierwszym uruchomieniem, a także serwisem posprzedażowym. Aby skorzystać z oferty, wystarczy skontaktować się z dealerem pod numerem telefonu widocznym na naszej stronie internetowej. 

Zobacz więcej: