W poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań do aplikacji smarów polecamy sprawdzenie naszej rozbudowanej oferty! W sklepie internetowym można zaopatrzyć się w centralne smarowanie marki Vogel, które wyróżnia się wszechstronnym zastosowaniem w wielu obszarach przemysłu. Klienci mają do dyspozycji układy przeznaczone do konserwacji różnego rodzaju maszyn np. budowlanych i górniczych, a także linii produkcyjnych o dowolnym rozmiarze. Członkowie zespołu Pro Lubrication doskonale orientują się w branży, dlatego prowadzimy też doradztwo zakupowe.

Ręczne smarowanie łożysk i pozostałych elementów konstrukcyjnych maszyny, to proces żmudny i wymagający bardzo dużej precyzji. Alternatywnym rozwiązaniem są centralne układy do aplikowania smarów, z których powszechnie korzystają zakłady produkcyjne do konserwacji linii technologicznych, a także przedsiębiorstwa z wielu innych branż. Oferujemy automatyczne systemy liniowe, progresywne czy natryskowe, które działają niezawodnie i bezobsługowo i dodatkowo wyróżniają się znacznie niższym zużyciem środków roboczych, niż ma to miejsce w przypadku ich nakładania ręcznego. 

Zadzwoń

Willy Vogel AG – centralne smarowanie 

Prezentujemy innowacyjne systemy od czołowego producenta, który działa na rynku nieprzerwanie od 1929 roku. Marka Vogel, będąca obecnie częścią niemieckiej korporacji SKF, od początku swojej działalności specjalizowała się w centralnych układach smarowania i do dzisiaj zaprojektowała wiele modeli urządzeń przeznaczonych do obsługi maszyn oraz linii produkcyjnych. Do naszego asortymentu wybraliśmy wyselekcjonowane produkty tej firmy, które można zamówić za pośrednictwem sklepu prolubrication.pl.

Sposób działania układów centralnego smarowania jest bardzo prosty i jednocześnie niezwykle wydajny. Dzięki wykorzystaniu takiego rozwiązania można dostarczyć optymalną ilość smaru do każdego punktu połączonego w maszynie, który wymaga tego rodzaju konserwacji. Proces przebiega automatycznie, bez konieczności nadzoru i można dostosowywać jego ustawienia zgodnie z aktualnymi potrzebami, np. określając częstotliwość dozowania oraz ilość środka roboczego. Systemy Vogel i innych producentów utrzymują łożyska w odpowiedniej kondycji, ograniczając ryzyko ich awarii i przedłużając żywotność. 

Zmniejszone zużycie smaru, jakie zapewnia centralne smarowanie Vogel to w dłuższej perspektywie czasu duża oszczędność pieniędzy. Dodatkowo w systemach można ręcznie ustawiać ilość substancji roboczej, jaka trafia do poszczególnych punktów jej odbioru w maszynie. Środek smarny jest aplikowany do obiegu za pośrednictwem pompy automatycznej, do wszystkich miejsc wymagających ograniczenia tarcia. Istotna cecha układów od niemieckiego producenta, o której warto pamiętać, to także niskie wymagania konserwacyjne.

Vogel – centralne układy smarowania

W ofercie mamy między innymi progresywne systemy do aplikacji smarów, za których produkcję odpowiada marka Vogel. Tego rodzaju układy zaprojektowano z myślą o centralnym smarowaniu pojazdów oraz sprzętu o zwartej budowie, w przypadku których mamy do czynienia z setkami punktów odbioru na stosunkowo niewielkiej przestrzeni. Polecamy je przede wszystkim do różnego rodzaju maszyn, a także urządzeń np. rolniczych. Alternatywnym wyborem są produkty liniowe oraz natryskowe i impulsowe, które również mamy w asortymencie.

Zadzwoń

Inwestycja w systemy Vogel, które umożliwiają efektywne centralne smarowanie, naprawdę się opłaca! Przede wszystkim ze względu na oszczędność pracy w trakcie konserwacji, przedłużenie żywotności łożysk i innych elementów, a także minimalizację zużycia substancji smarnych. Aby układ działał możliwie najbardziej wydajnie, trzeba dopasować go do konkretnego rodzaju maszyny czy pojazdu. Dla klientów mamy usługi doradztwa świadczone przez naszych doświadczonych handlowców. Zapewniamy też profesjonalny serwis posprzedażowy.

Zobacz więcej: